Ministrja në detyrë e Shëndetësisë viziton Klinikën e Onkologjisë

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 10:54 | Nga Erdonita Hebibi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Pas marrjes së pozitës, ushtruesja e detyrës së ministres së Shëndetësisë, Dafina Gexha, ka vizituar Klinikën e Onkologjisë, Raporton Ekonomia Online.

Gexha u prit nga drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës, Valbon Krasniqi dhe drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishi.

No description available.
No description available.
No description available.
No description available.
No description available.
No description available.
Lexo më shumë:

Të ngjashme