Perimet që mund t’i mbillni në shtëpi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Prishtinë | 20 Nën 2018 | 14:51 | Nga Ekonomia Online

Bimët që i mbjellim në shtëpi e bëjnë atë të komode dhe të këndshme për sy.

Megjithatë jo të gjithë njerëzit janë të kujdesshëm mjaftueshëm të kujdesen për këto dekore të gjelbra të shtëpisë, njofton Klan Kosova.

Bright Side zbuluam se ka bimë shtëpiake që lehtë mund të rriten, madje pa dhe.
Ja një listë me këto bimë që mund t’i mbillni në shtëpi:

Hudhra

Lakër kineze

Kep të gjelbra

Karota

Pras

Mente

Borzilok

Rozmarinë

Tulipan

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme