Reshitaj: Pandemia dhe zhvillimet e fundit në vend, të na shërbejnë për unitet politik

Prishtinë | 17 Nën 2020 | 14:56 | Nga Ekonomia Online

Deputetja e Kuvendit nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Albena Reshitaj në seancën e sotme plenare ku po diskutohet për situatën me pandeminë Covid-19 tha se Situata epidemiologjike e ditëve të fundit në vend por edhe më gjerë, për fat keq ka dhënë sinjale për mundësinë e përkeqësimit të saj dhe kjo duhet të na shërbej për rritur angazhimin e përbashkët institucional e profesional.

Të ngjashme