Rrëzohet në vendin e punës, dërgohet në QKUK

Prishtinë | 08 Gus 2019 | 12:51 | Nga Ekonomia Online

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi dyshohet se është në rrëzuar gjatë ditës së djeshme në vendin e tij të punës.

Këtë e bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media, transmeton Koha.net.

Tutje thuhet se viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile dhe jashtë rrezikut për jetë.

Lidhur me rastin është informuar dhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Të ngjashme