Vdekje e dyshimtë në QKUK

Prishtinë | 25 Nën 2020 | 08:47 | Nga Ekonomia Online

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur dy ditë më parë në Qendren Klinike Universitare të Kosovës.

Viktima femër ishte dërguar në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ka ndërruar jetë.

“QKUK, Prishtinë 23.11.2020 – 22:15. Viktima femër kosovare e cila (me: 22.11.2020-23:15) ishte dërguar në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore, ka ndërruar jetë. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa në konsultim me prokurorin trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion” thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme