Zemaj takohet me specializantët e Pejës

Prishtinë | 13 Shk 2021 | 12:24 | Nga Ekonomia Online

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka takuar të shtunën specializantët në Pejë.

Zemaj përmes një postimi në Facebook është shprehur se specializantët e rinj janë entuziastë për shkollimin e tyre për të cilin pritë kohë të gjatë.

Postimi i plotë i tij:

Mëngjesin e sotëm, në vendlindjen e tyre, në Pejën tonë, bashkëbisedova me specializantët që tashmë po vazhdojnë shkollimin e tyre.

Është lehtë të shihet kënaqësia e tyre dhe entuziazmi, për rrugën e nisur në përmbushjen e synimeve shkencore e profesionale, pas pritjes shumëvjeçare për specializim.

Ju specializantë jeni frymëzim i punës time!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme