Shkon në spital pasi goditet me thikë nga vëllai

Ferizaj | 17 Jan 2019 | 11:45 | Nga Ekonomia Online

Në Ferizaj është arrestuar një person i dyshuar pasi kishte sulmuar fizikisht duke e goditur me thikë vëllain e tij.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor”.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, shkruhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme