Shqyrtimi i listës së kandidatëve për anëtarë të Këshillit për Trashëgimi Kulturore, i mbyllur për medie

Prishtinë | 14 Dhj 2020 | 10:41 | Nga Aulona Sylaj Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport, ka shqyrtuar listën e kandidatëve për anëtarë të Këshillit të Kosovës për Trashëgimi Kulturore, raporton Ekonomia Online.

Ky takim ka qenë i mbyllur për medie.

Të ngjashme