​Zhduket një e mitur në Prizren

Prishtinë | 07 Pri 2021 | 11:36 | Nga Ekonomia Online

Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj në Prizren dhe nuk është kthyer më.

Rastin në Polici e ka paraqitur babai i saj. Rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme