24 aksidente dhe 822 gjoba trafiku gjatë 24 orëve të fundit

Prishtinë | 05 Mar 2018 | 09:38 | Nga

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 24 aksidente trafiku, dhjetë prej tyre me persona të lënduar, ndërsa 14 me të palënduar, transmeton Ekonomia Online.

Në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se janë shqiptuar gjithsej 822 gjoba trafiku.

Sipas raportit, gjatë kësaj periudhe kohore janë kryer 9 arrestime, pesë persona janë në mbajtje, ndërsa katër persona janë në vuajtje të dënimit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme