51 aksidente dhe 14 të lënduar në 24 orët e fundit

Prishtinë | 13 Shk 2020 | 09:27 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka publikuar raportin me statistikat për 24 orët e fundit.

Sipas të dhënave gjatë ditës së kaluar kanë ndodhur gjithsejt 51 aksidente, prej tyre 14 me të lënduar ndërsa 37 me dëme materiale.

Janë shqiptuar 1 mijë e 656 gjoba në trafik.

Poashtu janë arrestuar 23 persona për vepra të ndryshme penale.

RAPORTI 24 ORËSH – STATISTIKAT E PËRGJITHSHME:Për datën: 12.01.2020

Gepostet von Kosovo Police am Mittwoch, 12. Februar 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme