Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Miresh

Prishtinë | 17 Qer 2019 | 09:21 | Nga Ekonomia Online

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Gjilan-Miresh, apo njohur ndryshe si fshati ‘Dobërqan’.

Si pasojë e këtij aksidenti janë shkaktuar dëme të mëdha materiale, përderisa nuk dihet për persona të lënduar.

Në fotografitë e dërguara  shihet se janë krijuar edhe kolona të gjata si pasojë e aksidentit dhe disa pjesëve të cilat janë shpërndarë në asfalt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme