Aksident i rëndë trafiku në Bardhosh, disa persona të lënduar

Prishtinë | 01 Pri 2019 | 16:16 | Nga Ekonomia Online

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Bardhosh të Prishtinës.

Në aksident përveç dëmeve të konsiderueshme materiale ka edhe persona të lënduar.

Policia e Kosovës dhe autoambulanca menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me hetimin e aksidentit.

Në vendin e aksidentit shihet një biçikletë dhe një automjet i cili ka dalë jashtë rrugës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme