Aksident me të lënduar në Vrellë të Istogut

Prishtinë | 27 Kor 2019 | 14:08 | Nga Ekonomia Online

Një aksident trafiku posa ka ndodhur në fshatin Vrellë të Istogut, ku sipas dëshmitarëve, përveç dëmeve materiale, disa persona kanë marrë lëndime të lehta.

Policia ende nuk ka dal në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë, sipas dëshmitarëve të cilët kanë dërguar edhe fotografi, në aksident kanë qenë të përfshira një veturë me targa të huaja dhe një tjetër me targa të Kosovës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme