Aksident mes veturës dhe biçikletës në Prishtinë, lëndohet një person

Prishtinë | 02 Qer 2021 | 11:32 | Nga Ekonomia Online

Sot rreth orës 10:00, në rrugën “Nazim Gafurri” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor, në mes të një veture dhe një biçiklete.

Flora Ahmeti, zyrtare për informim në Policinë Rajonale në Prishtinë ka thënë se si pasojë e aksidentit ndihmë mjekësore ka kërkuar drejtuesi i biçikletës.

Ajo ka thënë se me rastin po merret njësiti i trafikut rrugor.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme