Aksident në Gjakovë, lëndohet rëndë një person

Prishtinë | 21 Kor 2019 | 14:00 | Nga Ekonomia Online

Një person ka marrë lëndime të rënda trupore pasi me motoçikletën e tij është ndeshur me një veturë.

I lënduari është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve ka lëndime të rënda.

I dyshuari (drejtuesi i veturës) është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të ngjashme