Aksident në Krushë të Madhe, katër persona të lënduar

Prishtinë | 11 Dhj 2019 | 13:02 | Nga Ekonomia Online

Katër persona kanë mbetur të lënduar pas një aksidenti në mes dy veturave, bën të ditur policia.

Të lënduar kanë mbetur tre burra dhe një grua.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

“Raportohet për një aksident trafiku në mes dy veturave civile, ku si pasojë janë lënduar tre meshkuj dhe një femër  K-Shqiptarë. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor”, thekson raporti.

Ndërkaq me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme