Aksident në Kukës, humb jetën një person

Prishtinë | 12 Qer 2018 | 11:41 | Nga

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës.

Një i ri vetëm 31 vjeç ka ndërruar jetë pas aksident ku u përfshi në dalje të qytetit të Kukësit.

Viktima është shtetasi Bekim Shehu.

Makina e tij u përmbys dhe si pasojë 31 vjeçari me profesion berber, nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

“Shtetasi Bekim Shehu, rreth 31 vjeç pasi ka marrë ndihmën e parë në këtë spital është transportuar me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë për mjekim të specializuar”, thuhet një njoftimin e policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme