Aksident në Lluzhan, vdes një 7-vjeçar

Prishtinë | 12 Pri 2017 | 16:52 | Nga

Një fëmijë rreth moshës 7 vjeçare ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Lluzhan të Podujevës, njofton Klan Kosova.

Sipas dëshmitarëve vetura ka dalë nga rruga dhe është rrotulluar. Në momentin kur ndodhi aksidenti në veturë ishin 3 fëmijë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:30. Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme