Aksident në magjistralen Prizren-Dragash, rrokulliset vetura

Prishtinë | 25 Nën 2019 | 10:36 | Nga Ekonomia Online

Një veturë është rrokullisur në magjistralen Prizren-Dragash.

Nuk dihet për të lënduar si pasojë e këtij aksidenti, por që në vendin e ngjarjes tashmë janë shkaktuar edhe kolona.

Pikërisht në këtë anë të magjistrales janë duke u realizuar disa punime rrugore, teksa shumë kalimtarë janë lutur për kujdes të shtuar nga pjesëmarrësit në komunikacion.

Në FOKUS • Ky automjet ka përfunduar jashtë rrugës mëngjesin e sotëm, pasi ka rrëshqitur dhe është përplasur me një kamionetë, në afërsi të Trokanit, në magjistralen Zhur – Trokan!#ShtoKujdesin#Trafik#Aksident

Gepostet von Radio SHARRI – Dragash am Montag, 25. November 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme