Aksident në Prishtinë, makina përplas një biciklist

Prishtinë | 18 Pri 2020 | 16:11 | Nga Ekonomia Online

Para pak minutash në lagjen Matiqan të Prishtinës, saktësisht në rrugën “Isa Kastrati”, ka ndodhur një aksident në mes të një biciklisti dhe një veture.

Në vendin e ngjarjes ka dalë ndihma e shpejtë, derisa sipas dëshmitarëve biciklisti është jashtë rrezikut, meqë vetura s’ka qenë duke lëvizur shumë shpejtë./Expres/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme