Aksident në Prishtinë, një i lënduar

Prishtinë | 01 Qer 2020 | 09:49 | Nga Ekonomia Online

Dje rreth orës 18:30 në Prishtinë ka ndodhur një aksident.

Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar veturën, duke mos përshtatur shpejtësinë e lëvizjes, humb kontrollin mbi veturën dhe aksidentohet.

Si pasojë e aksidentit i dyshuari dhe një pasagjer mashkull kosovar pësojnë lëndime trupore dhe dërgohet për tretman mjekësor ne Qendren Klinike dhe Universitare e Kosovës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme