Aksident në Runikë, vdes një person

Prishtinë | 18 Jan 2020 | 14:45 | Nga Ekonomia Online

Një aksident komunikacioni ka ndodhur mbrëmë në Runik të Skenderajt, ku si pasojë ka humbur jetën Faik Imeraj nga Padalishta dhe janë lënduar disa persona.

Kryetari i komunë së Skenderajt, Bekim Jashari në emër të Komunës së Skenderajt dhe në emrin e tij personal u ka shprehur ngushëlllime të thella familjes së të ndjerit Faik Imeraj. Kurse, të lënduarve nga aksidenti u ka uruar shërim të shpejtë.

“Njëkohësisht bëjë apel tek të gjithë drejtuesit e automjeteve që të shtojnë kujdesin gjatë ngasjes, sidomos gjatë kohës së ngricave dhe të respektojnë shenjat e komunikacionit”, ka shkruar Jashari në Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme