Aksident i rëndë afër Gjakovës, një i vdekur (Foto 18+)

Gjakovë | 11 Sht 2017 | 19:00 | Nga

Pamje të reja janë publikuar në rrjetet sociale nga aksidenti që ndodhi sot në fshatin Kramavik.

Në ndeshjen mes dy veturave, që ndodhi në rrugën Gjakovë-Prishtinë, në fshatin Kramovik, ka mbetur një i vdekur.

“Të gjitha njësitet përkatëse policore kanë dalë në vendin e aksident dhe janë duke u marrë me rastin”, ka thënë Kristë Gjoka, komandant i Stacionit Policor në Gjakovë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme