Aksident trafiku në Gjakovë, 8 të lënduar

Prishtinë | 16 Qer 2019 | 12:59 | Nga Ekonomia Online

Tetë persona janë lënduar nga një aksident trafiku që ka ndodhur mes 4 veturave në Gjakovë

Është raportuar për një aksident trafiku në mes të katër automjeteve. Përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar tetë persona , tre meshkuj dhe  pesë femra K/Shqiptar-e, dhe një mashkull shtetas i huaj. Të lënduarit kanë pranuar trajtim mjekësor. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori ndërsa rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë.

Të ngjashme