Aksident trafiku në Prishtinë, lëndohen dy persona

Prishtinë | 10 Maj 2017 | 10:33 | Nga

Në fshatin Grashticë të Prishtinës ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin janë përfshirë dy automjete.

Sipas Policisë, i dyshuari mashkull k-shqiptar derisa ka qenë duke drejtuar automjetin dhe nga pakujdesia ka shkaktuar aksidentin duke goditur automjetin tjetër.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy drejtuesit, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme