Aksident trafiku në Prizren, lëndohet një grua

Prishtinë | 29 Maj 2020 | 10:03 | Nga Ekonomia Online

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën “Brigada 128” në Prizren, ku të përfshira ka qenë një automjet i udhëtarëve me targa vendore, me drejtues mashkull kosovar dhe një biçkliste grua kosovare.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime trupore ka pësuar çiklistja te cilën drejtuesi i automjetit e ka dërguar në urgjencë dhe pas tretmanit mjekësor lirohet për në shtëpi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme