Aksident në hyrje të tunelit, ka të lënduar

Prishtinë | 25 Dhj 2016 | 14:17 | Nga

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të tunelit në rrugën Kaçanik-Han i Elezit.

Zëdhënësi i Policisë në rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, ka thënë për lajmi.net se dy vetura janë përfshirë në aksident dhe se i lënduarit që shihet në foto nuk është në gjendje të rëndë.

Ai ka bërë të ditur se rruga ka qenë e bllokuar, por tashmë ekipet policore e kanë pastruar vendngjarjen dhe rruga është hapur për qarkullim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme