Aksidentohet 27 vjeçari në Elbasan, humb jetën rrugës për në spital

Prishtinë | 23 Pri 2019 | 09:17 | Nga Ekonomia Online

Një 27 vjeçar ka humbur jetën pasi është aksidentuar në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Pajovë.

Mësohet se shtetasi S.V ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Nga hetime paraprake dyshohet se personi është goditur nga një motoçiklet e cila më pas është larguar nga vendngjarja, raporton Tch, transmeton Klan Kosova.

Në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Pajovë , në anë të rrugës është gjetur i aksidentuar shtetasi S.V., 27 vjeç, i cili ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Nga hetime paraprake dyshohet se personi është goditur nga një motoçiklet e cila më pas është larguar nga vendngjarja. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Të ngjashme