Arresohet i dyshuari për vrasje në tentativë

Prishtinë | 25 Kor 2018 | 17:59 | Nga

Është arrestuar i dyshuari E. Xh. i cili jetonte në arrati që nga data 20 qershor lidhur me rastin e shkaktimit të rrezikut të përgjithshëm, përdorim i armës dhe vrasje e mbetur në tentativë që pati ndodhur në rrugën “De Rada”.

I dyshuari tani po intervistohet nga hetuesit e krimeve të rënda, dhe i dyshuari ka treguar edhe vendndodhjen e armës të llojit kallashnikovë. Në vazhdim pritet urdhri i prokurorit për procedura të mëtejme, thuhet ne komunikatë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme