Arrestimi i të dyshuarit për vrasjen në Pejë (Video)

Prishtinë | 24 Shk 2017 | 16:34 | Nga

Pamjet nga vendi i ngjarjes në Pejë, aty ku u krye vrasja e 56-vjeçarit, Brahim Neziri dhe plagosja e djalit të tij 27-vjeçar, të dy nga fshati Zahaq i Pejës.

Policia sapo ka arrestuar babë e bir të dyshuar për këtë vrasje, e cila ndodhi në shtëpinë e këtyre të fundit në Pejë.

Express sjell videon e arrestimit të babait, i cili është i dyshuar për këtë vrasje, ndërsa më herët është bërë e ditur se është arrestuar djali i tij.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme