Arrestohen dy “detektivë privatë” në Gjakovë

Gjakovë | 25 Pri 2017 | 11:56 | Nga

Policia e Kosovës njofton se në Gjakovë në rrugën “Skënderbeu” janë arrestuar dy persona, pasi që të njëjtit janë prezantuar rrejshëm si persona zyrtar.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që gjatë kontrollimit të tyre i është gjetur dhe konfiskuar një kartelë me mbishkrimin detektiv privat”, njofton Policia, transmeton Ekonomia Online.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme