Arrestohen tre persona për prostitucion

Vushtrri | 14 Qer 2017 | 11:07 | Nga

Janë arrestuar tre të dyshuar dy meshkuj dhe një femër, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e “Mundësim ose detyrim në prostitucion”.

Sipas Policisë, arrestimi ka ndodhur të martën në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Vushtrri në ora 14:20.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme