Arrestohet burri që rrahu gruan dhe vajzat e tij

Prishtinë | 28 Mar 2020 | 13:24 | Nga Ekonomia Online

Policia ka arrestuar një burrë në Prishtinë pasi kishte përdorur dhunë ndaj bashkëshortes dhe bijave të tij,

Rasti ka ndodhur dje, pasdite.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull   kosovar, pasi që i njëjti kishte ushtuar dhunë ndaj bashkëshortes dhe bijave të tij, viktimave femra   kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.  

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme