Arrestohet gjakovari, futi me dhunë një vajzë në veturën e tij

Prishtinë | 23 Jan 2022 | 09:00 | Nga Ekonomia Online

Një person i gjinisë mashkullore është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje pasi sipas policisë ka futur me dhunë një vajzë në veturën e tij.

Rasti në polici është hapur si “shtrëngim”.

Njoftimi i plotë i policisë:

SHTËRNGIM/Gjakovë 21.01.2022 – 23:20. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte futur me dhunë në veturën e tij, viktimën femër kosovare. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme