Arrestohet gjilanasi pasi rrahu nënën dhe motrën

Prishtinë | 03 Pri 2017 | 10:24 | Nga

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person i cili pas mosmarrëveshjeve në familje ka rrahur nënën dhe motrën e tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me familjarët, kishte rrahur motrën dhe nënën e tij. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme