Vjedh gjësende me vlerë rreth 1.800 €, arrestohet nga Policia

Prishtinë | 16 Dhj 2016 | 10:58 | Nga

Policia njofton se ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë personin i cili kishte hyrë me forcë në shtëpinë e një banori të fshatit Vitomiricë të Pejës dhe kishte vjedhur gjësende me vlerë rreth 1.800 €.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme