Arrestohet i kërkuari nga policia për shitje të narkotikëve

Prishtinë | 29 Pri 2021 | 10:37 | Nga Ekonomia Online

Policia ka bërë të ditur se e kanë arrestuar një person që ishte në kërkim me urdhërarrest.

Personi i arrestuar ka kryer veprën penale “blerja, posedimi, shpërndarja dhe shitja e paautorizuar e narkotikeve, substancave psikotrope dhe analoge”

Pas arrestimit i njëjti është dërguar në Qendrën Korrektuese në Dubrave në vuajtje të denimit prej dhjetë muaj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme