Arrestohet një person në Gjakovë, sulmoi viktimën me thikë

Prishtinë | 18 Shk 2019 | 11:56 | Nga Ekonomia Online

Është arrestuar një person i dyshuar, pasi i njëjti kishte sulmuar me thikë viktimën në Gjakovë.

Viktima në këtë rast është hospitalizuar dhe gjendja e tij është stabile. Nga i dyshuari është konfiskuar një thikë që dyshohet të jetë përdorur.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme