Arrestohet pronari i autoshkollës për ryshfet

Prishtinë | 18 Kor 2019 | 10:07 | Nga Ekonomia Online

Prishtinë 17.07.2019 – 14:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar (pronar i një auto shkolle), pasi që i njëjti është kapur në flagrancë duke ia marrë viktimës mashkull K/Shqiptar një shumë parash me pretekst se do t’i ndihmojë për ta kaluar provimin praktik për patentë shofer. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme