Axha vret nipin në Gjilan

Gjilanë | 15 Maj 2017 | 12:39 | Nga

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se vrasja e sotme ka qenë në mes familjarëve.

Saktësisht është axha i cili ka shtënë mbi djalin e vllaut (nipin) duke e lënë të vdekur. Të dy janë të njohur në Gjilan si punëtorë në “Këmbimore”.

“I riu ka humbur jetën nga të shtënat ndërsa i dyshuari është i plagosur në gjendje të rëndë dhe gjendet në spital, pritet të dërgohet në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës”, thuhet nga ky burim.

Lexo edhe:

http://cs13.temp.domains/~ekonomia/nacionale/siguri/nje-vrare-dhe-nje-plagosur-ne-gjilan/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme