Babai i Dijamant Zabërgjës del në vendin ku iu vra djali (Foto)

Prishtinë | 23 Kor 2016 | 11:51 | Nga

The Guardian publikon fotografitë e babait të Dijamant Zabërgjës, 20 vjeçarit kosovar të vrarë nga sulmi në Munih, babai i të cilit shihet se ka dalë në vendin e ngjarjes, ku iu vra djali nga sulmi terrorist, me fotografinë e Dijamantit.

MPJ konfirmon vdekjen e tre të rinjve nga Kosova në sulmin terrorist në Mynih.
“Kjo është një situatë mjaft e dhimbshme. Babai i të vrarit mbanë në dorë fotografinë e birit të rij dhe një tufë me lule’, shkruan The Guardian.

babai_1469265921-1284213
babai1_1469265926-5229731

20160723113330223

20160723113352454646

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme