Behgjet Pacolli ngushëllon për vrasjen e policit në Istog

Prishtinë | 27 Dhj 2018 | 17:38 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Ministrisë së Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka reaguar për vdekjes së policit në Istog.

Ai në një postim në Facebook ka ngushëlluar familjen e policit.

“Pas një tentimi për plaçkitje në një bankë në Istog, ka mbetur i vdekur edhe një Polic i Kosovës. Ngushëllimet e mia më të sinqerta familjes, miqve dhe kolegëve të tij”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme