Dalin pamje të reja nga aksidenti në Pejë, ku vetura hyri brenda xhamisë

Prishtinë | 13 Qer 2022 | 19:34 | Nga Ekonomia Online

Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka ndodhur një vetaksident në rrugën “Wesley Clark” në Pejë, ku një veturë përfunduar brenda një xhamie pasi që ka humbur kontrollin.

Policia ka konfirmuar se si pasojë e vetaksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre persona, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor në emergjencën e Spitalit Rajonal të Pejës dhe më pas janë liruar për në shtëpi.

Tashmë janë siguruar pamje të reja nga ky aksident.Lojtës

VIDEO

Të ngjashme