I dehuri rrah dhe kërcenon gruan dhe fëmijët e tij

Prishtinë | 13 Dhj 2016 | 10:28 | Nga

Një person është arrestuar, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar dhe ka kanosur bashkëshorten dhe katër fëmijët e tij.

Policia e Kosovës njofton se viktimës i është ofruar tretman mjekësor në QMF-Viti, ndërsa njësitet policore gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit kanë gjetur dhe konfiskuar një revole të tipit Ekol-Special 99 dhe një karikator të zbrazur. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme