Dënohet me burg i kërkuari nga Gjykata Themelore e Prishtinës

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 10:35 | Nga

Gjatë pasdites së djeshme në rrugën “28 Nëntori” në Prishtinë, është arrestuar një mashkull.

Në raportin policor, thuhet se gjatë kontrollimit ne çantën e tij i kanë gjetur dhe konfiskuar dy qese substancë narkotike e llojit marihuanë të cilat janë konfiskuar.

Pas verifikimit, është konstatuar se i dyshuari kërkohet nga Gjykata Themelore e Prishtinës dhe është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme