Detaje nga aksidenti në Gjilan, gruaja e vdekur është me inicialet M.A

Prishtinë | 29 Mar 2019 | 14:42 | Nga Ekonomia Online

M.A është gruaja e cila ka vdekur në mengjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur në rrugën Gjilan-Ferizaj, përkatësisht në dalje të fshatit Partesh.

Gruaja me inicialet M.A është personi i cili ka humbur jetën në këtë aksident. Ajo është e Kabashit të Vitisë, e martuar në qytetin e Gjilanit.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Hashani ka thënë se policia është aktualisht në vendin e ngjarjes duke hetuar edhe arsyen e ardhjes deri ky aksident me fatalitet.

“Aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku fatkeqësisht vdiq një grua. Policia është në vendngjarje dhe shumë shpejtë do të japim edhe një raport policor”, tha ai, transmeton Gazeta Metro.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme