Dhunohet seksualisht një femër në Klinë

Prishtinë | 13 Gus 2019 | 13:41 | Nga Ekonomia Online

Një femër është dhunuar seksualisht në Klinë. Policia e Kosovës, ka njoftuar se një femër ka raportuar se nën kërcënim dhe pa dëshirën e saj është dhunuar në qytetin e Klinës.

Personi i dyshuar për dhunim është dërguar ën mbajtje.

Ankuesi mashkull  k-shqiptar ka informuar se viktima femër k-shqiptare nën kërcënim dhe pa dëshirën e saj kishte kryer marrëdhënie seksuale me të dyshuarit mashkull  k-shqiptar . Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Të ngjashme