Dhunoi bashkëjetuesen dhe ngacmoi seksualisht vajzën e saj të mitur, në pranga 33-vjeçari

Prishtinë | 29 Kor 2019 | 11:30 | Nga Ekonomia Online

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 33-vjeçar, i cili akuzohet për veprat e rënda penale: “Shkaktim i vetëvrasjes” dhe “Ngacmim seksual”.

Bëhet fjalë për shtetasin me inicilae N.D., që ka ushtuar dhunë verbale ndaj bashkëjetueses së tij, me qëllim nxitjen e vetëvrasjes.

Si rezultat i hetimeve, është zbuluar se ky shtetas ka tentuar të ngacmojë seksualisht edhe vajzën e bashkëjetueses së tij, raporton Lapsi.al.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë për ndjekjen e veprimeve të mëtejshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme