Digjet kontenjeri i Policisë së Kosovës në veri të Mitrovicës

Prishtinë | 12 Dhj 2016 | 11:08 | Nga

Kontejneri i Policisë së Kosovës që ka shërbyer si punkt në “Kroin e Vitakut”, në veri të Mitrovicës është djegur mbrëmë gjatë natës, ndërsa përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar në njerëz.

Sipas informacioneve të para bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23:00. Policia ka dal në vendngjarje dhe është duke zhvilluar hetimet për zbardhjen e rastit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme